• 224 221 536
  • Navrátilova 1, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Akce

STAROPRAMEN COOL SUPER CUP PRAHA

Poslední ze série turnajů Staropramen Cool Super Cup se konala v Praze na Císařské Louce a na pražském Ládví. Ozdobou turnaje a vítězkami ženské části byly olympioničky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Vyvrcholení nejprestižnější beachvolejbalové tour u nás se konalo 15. - 17. 8. 2014 na hlavním kurtu na Císařské louce a na pražském Ládví, kde byly umístěny kurty vedlejší. Za slunného avšak trochu chladného počasí se divákům představilo celkem šestnáct mužských a šestnáct ženských dvojic.

Finále žen, ve kterém se utkaly dvojice Kolocová-Sluková a Bonnerová-Hermannová vysílala Česká televize v přímém přenosu na kanálu ČT Sport. Po dramatickém souboji nakonec zvítězily naše momentálně nejlepší beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková. Napínavý zápas sledovaly zaplněné tribuny na Císařské louce a spousta diváků u televizních obrazovek.

Neméně napínavý byl finálový zápas mužské části soutěže, kde se utkali polští hráči Witczak-Wojtasik a čeští beachvolejbalisti Kufa-Lenc. Přes podporu domácích fanoušků se nakonec z vítězství radovali Poláci. Boj o třetí místo vyhrála dvojice Kubala-Hadrava. Tento zápas mohli fanoušci sledovat ze záznamu na obrazovkách České televize, přesněji řečeno na sportovním kanálu ČT Sport.

V krásném prostředí Císařské louky se za účasti kamer České televize odehrály finalové souboje mužů i žen.